LEGO® Life Create & discover

Çocuklar için sosyal medya
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 1.1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma LEGO System A/S
Lego, sadece çocuklar için geliştirilen ilk sosyal ağı yarattı. Lego Life çocukların gönlünü kazandı.

Lego oyuncaklarının yanı sıra bugüne dek bir çok video oyunu, kitap ve film yayınlamıştı. Bu sefer yalnızca çocuklara özel yeni bir sosyal ağ geliştirdi. Lego Life, çocukların oluşturduğu yapıları kendi geliştirdiği sosyal ağında paylaşmasına olanak veren bir uygulama. Şimdilik yalnızca App Store ve Google Play?de bulunan uygulamanın henüz Türkçe dil seçeneği de bulunmamakta.

Çocuklara eğlenirken sosyalleşebilmeleri için güvenli bir ortam vadeden platform, aynı zamanda çocukların tasarladıkları LEGO?ların fotoğrafını paylaşma ve bunlara LEGO emojileriyle yorum yapabilmeyi mümkün kılıyor.

Çocukların bu sosyal ağa dahil olabilmeleri için ailelerinin e-posta adresiyle uygulamaya giriş yapmaları gerekiyor. Daha güvenli bir ağ olması amacıyla Lego Life kullanıcıları, uygulamanın kendilerine verdikleri rastgele ismi kullanmak zorundadır. Lego bu uygulamayı geliştirme sürecinde UNICEF?in desteğini de almış. Bu da ebeveynlerin endişe etmeden çocuklarını kayıt edebileceği bir sosyal ağ olduğunu kanıtlar nitelikte.

Daha Fazla Göster
LEGO® Life Create & discover indir